Polecane artykuły


Zakupy Przez Internet

Zakupy Przez Internet Opublikowane:  2020-01-15 
Wejścia:  3
Autor:  Elvis
Opublikowany w:  Reklama na paczkomatach

 

Miliony ludzi na całym świecie dokonuje zakupów przez Internet. Aby otrzymać zamówiony towar coraz więc osób udaje się do paczkomatów. Skrytki pocztowe oferują możliwość umieszczenia na nich reklamy w postaci zewnętrznej okleiny lub spotów reklamowych wyświetlanych na monitorze paczkomatu. Oklejenie skrzynek jest widoczne z daleka, ale reklama na monitorach paczkomatów trafia do nadawcy paczki jak i jej odbiorcy. Największą zaletą takiej reklamy jest . . . .

 

Skorzystaj z poniższego linku, aby przeczytać cały artykuł ~ Zakupy Przez Internet


Zdrowie

Zdrowie Opublikowane:  2020-01-13 
Wejścia:  4
Autor:  Elvis
Opublikowany w:  Placówki medyczne

 

Zdrowie jest główną wartością, która zajmuje najwyższy poziom w hierarchii ludzkich potrzeb. Każdego dnia ludzie dbając o swoje zdrowie zwracają się do przychodni Medicover. Reklamy umieszczone w placówce medycznej stanowią wyjątkową okazję do promocji firmy. Ten rodzaj promocji ma wiele zalet. Najbardziej innowacyjnym medium reklamy w placówkach medycznych są ekrany LED, które skutecznie zwracają uwagę na wyświetlane treści. . . . .

 

Skorzystaj z poniższego linku, aby przeczytać cały artykuł ~ Zdrowie


Reklama To Nie Tylko Gazetka I Ulotka

Reklama To Nie Tylko Gazetka I Ulotka Opublikowane:  2019-12-11 
Wejścia:  16
Autor:  Dawidof
Opublikowany w:  Reklama na telebimach

 

Reklama to nie tylko gazetka i ulotka. W dzisiejszym świecie przewagę zyskują nowoczesne formy prezentacji produktów. Umieszczenie reklam na ekranach LED w Media Expert pozwoli zyskać przewagę nad konkurencją. Raport z Data Trend wykazał, że cyfrowe oznakowanie zwiększa kwotę zakupu i czas przebywania w sklepie o prawie 30%. Jeśli chodzi o taktykę marketingu cyfrowego, trudno jest uzyskać lepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki w . . . .

 

Skorzystaj z poniższego linku, aby przeczytać cały artykuł ~ Reklama To Nie Tylko Gazetka I Ulotka


Reklama Na Lotnisku

Reklama Na Lotnisku Opublikowane:  2019-12-09 
Wejścia:  19
Autor:  Simpatico
Opublikowany w:  Reklama na lotniskach

 

Reklama na lotnisku, jak żadna inna, dociera do osób podejmujących decyzje biznesowe. Zespół brytyjskiego lotniska rozwinął specjalistyczną wiedzę na temat podróżujących w interesach i wygenerował zapotrzebowanie na rynku reklamowym na głębsze zrozumienie tego cennego grona odbiorców. Nowe odkrycia ujawniają częstotliwość podróży służbowych i rekreacyjnych. Pomimo narzędzi do komunikacji wideo, takich jak Skype, 79% osób podróżuj . . . .

 

Skorzystaj z poniższego linku, aby przeczytać cały artykuł ~ Reklama Na Lotnisku


Reklama Zewnętrzna Przetrwała Próbę Czasu.

Reklama Zewnętrzna Przetrwała Próbę Czasu. Opublikowane:  2019-12-08 
Wejścia:  18
Autor:  Aleksis
Opublikowany w:  Reklama w biurowcach

 

Reklama zewnętrzna w wielu formach przetrwała próbę czasu jako jedna z najskuteczniejszych dostępnych metod dotarcia do ogromnej liczby ludności. W ostatnich latach marketingowcy robili dużo hałasu na temat technologii cyfrowej i nie bez powodu. Ale to nie zmieniło głównego znaczenia reklamy zewnętrznej w docieraniu do opinii publicznej, budowaniu świadomości marki i podejmowaniu decyzji zakupowych. Reklama zewnętrzna, znana również jako . . . .

 

Skorzystaj z poniższego linku, aby przeczytać cały artykuł ~ Reklama Zewnętrzna Przetrwała Próbę Czasu.